Абсурдът на улица „Агликина поляна“ в Димитровград - ВИДЕО
Те ни казват, че „процедурите са спазени“, казват ни, че „проектът е изпълнен по документи“, но документите не запълват дупките и не правят съоръженията използваеми.
Те ни казват, че „процедурите са спазени“, казват ни, че „проектът е изпълнен по документи“, но документите не запълват дупките и не правят съоръженията използваеми.
Жителите на Димитровград от години бият тревога. Въздухът е опасен, мирише на сяра, мирише на химия, мирише на безотговорност. А откъде идва тази отрова?