Ще погледне ли "Прогресивна България“ в земеделското феодално царство на ДПС?
Когато ти контролираш разпределението на пасищата, когато ти държиш ключа за държавния и общинския поземлен фонд, ти не си просто чиновник... ти си феодал, ти решаваш кой ще получи земя, кой ще вземе субсидии и кой ще бъде изхвърлен от играта.









































