Средата на седмицата носи импулс
В рамките на два дни почти целият оптимизъм от началото на седмицата беше изтрит.
В рамките на два дни почти целият оптимизъм от началото на седмицата беше изтрит.
Ако понеделникът беше ден на фалшиви пробиви и объркани движения, то тази сутрин пазарите вече изглеждат значително по-организирани и засега натискът идва основно от страната на долара.
Доларът се опитва да запази контрола, златото търси нов баланс, а пазарите все още изглеждат като човек с кафе в ръка, който не е решил дали денят ще бъде продуктивен… или катастрофален.
Петъкът започва с превес на долара. Златото е под натиск, а еврото се пързаля надолу.